Поділитися

Про Нас

Про Нас

01

ПРО СТУДІЮ ДИЗАЙНУ

      Я, Ольга Шаварська, працюю дизайнером з 2007 року. За цей невеликий термін існування мене, як дизайнера було розроблено та створено безліч проектів індивідуально під кожного замовника: дизайни котеджів, квартир, офісів та фасади приміщень. Я прагну надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості, постійно вдосконалюючи свої професійні навички.
Моя мета – задовольнити естетичні потреби клієнта та максимально ефективно поєднати красу і функціональність приміщення, що розробляється.

02

НАШІ НАВИКИ

Ми працюємо у таких програмах ArchiCAD, 3D Studio Max тощо. Технології розвиваються і удосконалюються з кожним роком, і щоб бути “на коні”, необхідно стежити за всіма змінами, що відбуваються. Крім того, робота інтер’єрного дизайнера передбачає досконале знання ринку сучасних дизайнерських меблів, сантехніки тощо – професіонал має бути в курсі всіх тенденцій і новинок, які з’являються у цих галузях.

%

Дизайн Інтер'єру

%

Архітектура

%

Авторський супровід

03

НАША КРЕАТИВНА КОМАНДА

Ольга Шаварська

Керівник проектів \ Дизайнер

Віталій Демидюк

Керівник студії дизайну

04

Відгуки

05

Наша Історія

Мій крок у дизайн інтер’єру був у 2007 році. Саме тоді я почала працювати дизайнером, створювати макети, творити затишок та гармонію у будинках, квартирах, реалізовувати свої ідеї. Сьогодні ми працює як повноцінна студія дизайну, починаючи від розробки макету, дизайну, архітектури, візуалізації до авторського супроводу проекту.

2017

Сьогодні

На сьогодні ми виконали більші ніж 154 різних проектів, здобули лояльних клієнтів і розвиваємо новий для нас напрям – архітектуру. Наша головна ціль – задовільнити Ваші естетичні потреби  та максимально ефективно поєднати красу і функціональність приміщення, що розробляється.

2014

Відкриття Студії дизайну

Саме в цей момент збирається команда і ми не тільки створюємо дизайни інтер’єрів, а й проводимо авторський супровід проектів, постійно удосконалюємось, вивчаємо щось нове і виходимо зовсім на інший рівень.

2007

Старт

Початок моєї професійної діяльності як дизайнера інтер’єру.