Поділитися

Наші Послуги

Наші Послуги

ПОСЛУГИ

Як ви уявляєте свій новий будинок і дизайн інтер’єру в ньому? Безумовно, респектабельним, комфортним і красивим. Але дуже важливо, щоб дизайн квартири, дому або котеджу відображав вашу особистість і смак, звички, успішність і соціальний статус. Інтер’єр повинен виражати і підкреслювати вашу індивідуальність, а головна мета дизайну інтер’єру – виділити вашу унікальність як особистості.

Дизайн Інтер’єру

Сучасний дизайн інтер’єру це, в першу чергу, грамотне проектування та оптимальне пристрій внутрішньої «начинки» приміщення. Дуже важливо не випустити з уваги жодної дрібниці: освітлення, колір стін і шпалер, дизайн меблів. Професійний підхід до вирішення цих питань і використання при ремонті або обробці сучасних будівельних матеріалів допоможуть досягти сучасного дизайну інтер’єру.

Ландшафтний дизайн

У ландшафтному дизайні формування комфортного і естетично повноцінного середовища здійснюється за допомогою природних матеріалів (рельєф, вода, рослинність тощо) і архітектурних споруд, при цьому передбачається збереження існуючих і створення штучних пейзажів, проектування систем озеленення і рекреаційних зон.

Архітектура

Приїжджаючи в незнайоме місто ми в першу чергу звертаємо увагу саме на його архітектуру і по ній судимо про культурному рівні країни в цілому, знайомимося з звичаями, традиціями і звичаями місцевих жителів. І, погодьтеся, набагато приємніше милуватися стрункими колонами і оригінальними фасадами, ніж стандартними, сірими панелями типового мікрорайону!

Архітектура — справжнє Мистецтво, мистецтво створення будівель за законами краси, формування привабливою навколишнього середовища.

Гарний будинок здатний підняти настрій і навіть поліпшити самопочуття, а багато споруди стають справжніми символами своєї епохи і головним, часто єдиною прикрасою міста.

Дизайн екстер’єру

Художнє та архітектурне зовнішнє оформлення будівлі. В основі дизайну екстер’єру лежить синтез прагматичних і художніх ідей і рішень, спрямованих на поліпшення умов існування людини в цілісній естетично досконалій формі.